SHOWBIZ

Ҫifti i ri po bëhen prindër për herë të parë, Goldi ia fshehë gruas barkun e ‘fryrë’

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Goldi ka publikuar një foto me bashkëshorten, ku shihet vetëm nga pjesa e prapme.

A thua kështu po e fshehin se do të bëhen prindër?!/ORAinfo/

Loading...

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Goldi ka publikuar një foto me bashkëshorten, ku shihet vetëm nga pjesa e prapme.

A thua kështu po e fshehin se do të bëhen prindër?!/ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ҫifti i ri po bëhen prindër për herë të parë, Goldi ia fshehë gruas barkun e ‘fryrë’ Ҫifti i ri po bëhen prindër për herë të parë, Goldi ia fshehë gruas barkun e ‘fryrë’Rating: 5.0
To Top