BOTA

“100% si i ati”/ Sulltani e akuzon për tradhti, bukuroshja ruse i nxjerr provat (Foto)

Beteja mes Mbretit të Malajzisë dhe ish-gruas së tij duket se nuk ka fund. Ai ka këmbëngulur se djali i ardhur në jetë nga bukuroshja ruse nuk është i tij, madje ka shtuar se mund të jetë i çdo burri aziatik.

Veç kësaj, ai i ka vënë kushte ish-missit rus për pagesën që do marrë. Sulltani ka deklaruar se djali duhet të rritet si një mysliman, pasi në të kundërt nuk do t’i përfitojnë 195 mijë paundët. Madje, 50 vjeçari Muhammad V ka kërkuar që djali kurrë të mos e kontaktojë.

Kushtet janë pjesë e divorcit mes monarkut dhe bukuroshes ruse. Nga ana tjetër, 27-vjeçarja Oksana Voevodina këmbëngul se fëmija është i tij dhe se do të kërkojë para gjykatës në Moskë kryerjen e testit të ADN-së.

Loading...

Beteja mes Mbretit të Malajzisë dhe ish-gruas së tij duket se nuk ka fund. Ai ka këmbëngulur se djali i ardhur në jetë nga bukuroshja ruse nuk është i tij, madje ka shtuar se mund të jetë i çdo burri aziatik.

Veç kësaj, ai i ka vënë kushte ish-missit rus për pagesën që do marrë. Sulltani ka deklaruar se djali duhet të rritet si një mysliman, pasi në të kundërt nuk do t’i përfitojnë 195 mijë paundët. Madje, 50 vjeçari Muhammad V ka kërkuar që djali kurrë të mos e kontaktojë.

Kushtet janë pjesë e divorcit mes monarkut dhe bukuroshes ruse. Nga ana tjetër, 27-vjeçarja Oksana Voevodina këmbëngul se fëmija është i tij dhe se do të kërkojë para gjykatës në Moskë kryerjen e testit të ADN-së.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “100% si i ati”/ Sulltani e akuzon për tradhti, bukuroshja ruse i nxjerr provat (Foto) “100% si i ati”/ Sulltani e akuzon për tradhti, bukuroshja ruse i nxjerr provat (Foto)Rating: 5.0
To Top