SHOWBIZ

A do të bëhen prindër së shpejti, nusja e Goldit jep përgjigjen më të ëmbël

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Goldit me një fëmijë pranë.

E duket se kjo është një shenjë nga Ermira se ata së shpejti do të bëhen prindër./ORAinfo/

Loading...

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Goldit me një fëmijë pranë.

E duket se kjo është një shenjë nga Ermira se ata së shpejti do të bëhen prindër./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . A do të bëhen prindër së shpejti, nusja e Goldit jep përgjigjen më të ëmbël A do të bëhen prindër së shpejti, nusja e Goldit jep përgjigjen më të ëmbëlRating: 5.0
To Top