SHOWBIZ

A do të bëhet xheloze Qëndresa për këtë postim të bashkëshortit të saj?

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Po aq aktiv është edhe bashkëshorti i saj, i cili në postimin e fundit duket në një ambient romantik.

A thua do të xhelozoi Qëndresa për këtë postimit të Labit?!/ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Po aq aktiv është edhe bashkëshorti i saj, i cili në postimin e fundit duket në një ambient romantik.

A thua do të xhelozoi Qëndresa për këtë postimit të Labit?!/ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . A do të bëhet xheloze Qëndresa për këtë postim të bashkëshortit të saj? A do të bëhet xheloze Qëndresa për këtë postim të bashkëshortit të saj?Rating: 5.0
To Top