SHOWBIZ

A është ky postimi më provokativ i kunatës së Leartës?

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me një fustan të hapur tek këmba dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/

Loading...

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me një fustan të hapur tek këmba dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . A është ky postimi më provokativ i kunatës së Leartës? A është ky postimi më provokativ i kunatës së Leartës?Rating: 5.0
To Top