SHOWBIZ

Adelina Berisha shfaqet pranë dy mbesave të saj, a është ajo tezja më ‘hot’ që keni parë?

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto pranë dy mbesave të saj dhe po duket super-hot./ORAinfo/

Loading...

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto pranë dy mbesave të saj dhe po duket super-hot./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina Berisha shfaqet pranë dy mbesave të saj, a është ajo tezja më ‘hot’ që keni parë? Adelina Berisha shfaqet pranë dy mbesave të saj, a është ajo tezja më ‘hot’ që keni parë?Rating: 5.0
To Top