SHOWBIZ

Adelina del në rrugë e veshur me shumë stil, por palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur dhe është palltoja e saj e cila mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur dhe është palltoja e saj e cila mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina del në rrugë e veshur me shumë stil, por palltoja e saj mori tërë vëmendjen Adelina del në rrugë e veshur me shumë stil, por palltoja e saj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top