SHOWBIZ

Adelina del në veshje sportive, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në veshje sportive për të dalë.

E janë atletet e saj janë ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në veshje sportive për të dalë.

E janë atletet e saj janë ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina del në veshje sportive, por ky detaj mori gjithë vëmendjen Adelina del në veshje sportive, por ky detaj mori gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top