SHOWBIZ

Adelina del për drekë me burrin, unaza e saj mori gjithë vëmendjen

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se ka dalë për drekë me burrin.

E gjithë vëmendjen e mori unaza e saj të cilën padyshim se e ka dhuratë nga burri i saj milioner./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se ka dalë për drekë me burrin.

E gjithë vëmendjen e mori unaza e saj të cilën padyshim se e ka dhuratë nga burri i saj milioner./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina del për drekë me burrin, unaza e saj mori gjithë vëmendjen Adelina del për drekë me burrin, unaza e saj mori gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top