SHOWBIZ

Adelina me këtë veshje vë në siklet burrin e saj 50 vjeçar

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u martua vite me parë me milionerin 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut.

Pas kësaj martese, Adelina është zhytur në jetesë luksoze, përcjell ORAinfo.

Ajo bën postime të shuma në rrjetet sociale nga përditshmeria e saj.

Se fundmi ajo po i kalon pushimet në një vend luksoz me burrin e saj.

Në imazhin e fundit Adelina shfaqet në krahët e burrit, ndërsa me provokimin e saj ajo duket se ka vë në siklet edhe burrin e saj.

Për më tepër shikoni foton… /ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u martua vite me parë me milionerin 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut.

Pas kësaj martese, Adelina është zhytur në jetesë luksoze, përcjell ORAinfo.

Ajo bën postime të shuma në rrjetet sociale nga përditshmeria e saj.

Se fundmi ajo po i kalon pushimet në një vend luksoz me burrin e saj.

Në imazhin e fundit Adelina shfaqet në krahët e burrit, ndërsa me provokimin e saj ajo duket se ka vë në siklet edhe burrin e saj.

Për më tepër shikoni foton… /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina me këtë veshje vë në siklet burrin e saj 50 vjeçar Adelina me këtë veshje vë në siklet burrin e saj 50 vjeçarRating: 5.0
To Top