SHOWBIZ

Adelina provokon rëndë, ja kthen të pasmet aparatit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është një nga femrat më seksi të estradës shqiptare.

Këtë po e dëshmon edhe këto ditë të nxehta të fundverës.

Përmes një publikimi të fundit në Instagram, Adelina shpalosi linjat trupore, e ku duket mjaftë seksi.

Adelina duket se ka një martesë mjaftë të lumtur, ku thuajse gjithë kohën e kalon me bashkëshortin e saj dhe djalin.

Loading...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është një nga femrat më seksi të estradës shqiptare.

Këtë po e dëshmon edhe këto ditë të nxehta të fundverës.

Përmes një publikimi të fundit në Instagram, Adelina shpalosi linjat trupore, e ku duket mjaftë seksi.

Adelina duket se ka një martesë mjaftë të lumtur, ku thuajse gjithë kohën e kalon me bashkëshortin e saj dhe djalin.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina provokon rëndë, ja kthen të pasmet aparatit Adelina provokon rëndë, ja kthen të pasmet aparatitRating: 5.0
To Top