SHOWBIZ

Adelina sapo doli nga frizerja, kaq bukur nuk është rregulluar asnjëherë

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina sapo doli nga frizerja, kaq bukur nuk është rregulluar asnjëherë Adelina sapo doli nga frizerja, kaq bukur nuk është rregulluar asnjëherëRating: 5.0
To Top