SHOWBIZ

Adelina sjell momente intime me burrin nga plazhi

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u martua vite me parë me milionerin 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut.

Pas kësaj martese, Adelina është zhytur në jetesë luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi me burrin, e ku të dy shfaqen tejet të dashuruar./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u martua vite me parë me milionerin 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut.

Pas kësaj martese, Adelina është zhytur në jetesë luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi me burrin, e ku të dy shfaqen tejet të dashuruar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina sjell momente intime me burrin nga plazhi Adelina sjell momente intime me burrin nga plazhiRating: 5.0
To Top