SHOWBIZ

Adelina sjell pamje përrallore nga pushimet me burrin milioner

Adelina Tahiri në pushime luksoze me bashkëshortin milioner.

Adelina Tahiri është lajmëruar nga pushimet.

Adelina Tahiri ka disa ditë që ka ikur në bregdet për pak relaks me bashkëshortin e saj maqedonas, Serjoza Markov, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare po qëndron aktive nga atje me postimet e bëra në rrjete sociale, dhe së fundmi ka ndarë një imazh edhe me burrin e saj.

Në foton e publikuar nga ajo, shohim Adelinën në krahët e milionerit maqedonas i cili kishte të vendosur dorën në belin e saj teksa ajo dukej në super formë.

Loading...

Adelina Tahiri në pushime luksoze me bashkëshortin milioner.

Adelina Tahiri është lajmëruar nga pushimet.

Adelina Tahiri ka disa ditë që ka ikur në bregdet për pak relaks me bashkëshortin e saj maqedonas, Serjoza Markov, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare po qëndron aktive nga atje me postimet e bëra në rrjete sociale, dhe së fundmi ka ndarë një imazh edhe me burrin e saj.

Në foton e publikuar nga ajo, shohim Adelinën në krahët e milionerit maqedonas i cili kishte të vendosur dorën në belin e saj teksa ajo dukej në super formë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina sjell pamje përrallore nga pushimet me burrin milioner Adelina sjell pamje përrallore nga pushimet me burrin milionerRating: 5.0
To Top