Adelina Tahiri bashkë me djalin JON-in dhe bashkëshortin Serjozhën po shijojnë pushimin (FOTO)

Adelina Tahiri Markov gjithmonë ka qenë dhe vazhdon të mbetet në kategorinë e TOP artistëve, andaj dhe merr vëmendje të madhe tek ndjekësit. Ajo shpeshherë përmes fotografive të shumta të publikuara në profilin e saj zyrtar në Instagram, shpreh dhe tregon hapur të gjitha anët e saja pozitive dhe me këtë nuk mungon asnjëherë në […]

Adelina Tahiri bashkë me djalin JON-in dhe bashkëshortin Serjozhën po shijojnë pushimin (FOTO)

Adelina Tahiri Markov gjithmonë ka qenë dhe vazhdon të mbetet në kategorinë e TOP artistëve, andaj dhe merr vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Marketing

Ajo shpeshherë përmes fotografive të shumta të publikuara në profilin e saj zyrtar në Instagram, shpreh dhe tregon hapur të gjitha anët e saja pozitive dhe me këtë nuk mungon asnjëherë në lajmet që lidhen me showbizin.

Por, Adelina Tahiri shpesh herë vendoset edhe në fokus të mediave, në veçanti të portaleve të cilat janë pa adresë dhe jo rrallë herë sipas saj ato shpifin për jetën private të artistëve.

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri lajmin e publikuar në disa portale “pa adresë” se gjoja është ndarë nga bashkëshorti dhe ka nisur lidhje të re e cilëson si veprim të ulët dhe një CLICKBAIT për të tërhequr klikime.

Se Adelina është në pushim me djalin e saj Jonin, bashkëshortin Serjozhën, motrën e saj të vogël dhe prindërit e dëshmon edhe kjo fotografi e siguruar nga GAZETA.MK

Adelina Tahiri Markov është e martuar me një nga avokatët më të suksesshëm në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Serjozha Markov. Dyshja janë të bekuar edhe me një djalë të cilin kanë vendosur ta quajnë Jon.