SHOWBIZ

Adelina Tahiri në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë? Foto që ngjall dyshime

Këngëtarja shqiptare në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë? Foto që ngjall dyshime.

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, po jeton si në përralla.

Foto e radhës që ajo ka publikuar pak më parë në Instagram, ngjall dyshime për një shtatëzësi të saj.

Derisa ka pozuar përkrah bashkëshortit të saj, dukshëm vërehet barku i saj i fryrë, shkruan IndeksOnline.

Vlen të kujtojmë se Adelina dhe Marko janë prindër të një djali pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë.

Loading...

Këngëtarja shqiptare në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë? Foto që ngjall dyshime.

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, po jeton si në përralla.

Foto e radhës që ajo ka publikuar pak më parë në Instagram, ngjall dyshime për një shtatëzësi të saj.

Derisa ka pozuar përkrah bashkëshortit të saj, dukshëm vërehet barku i saj i fryrë, shkruan IndeksOnline.

Vlen të kujtojmë se Adelina dhe Marko janë prindër të një djali pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina Tahiri në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë? Foto që ngjall dyshime Adelina Tahiri në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë? Foto që ngjall dyshimeRating: 5.0
To Top