SHOWBIZ

Afërdita Dreshaj shtatzënë, mësohet gjinia e foshnjës

Këngëtarja e mirënjohur, Afërdita Dreshaj është shtatzënë për herë të parë.

Modelja dhe bashkëshorti i saj hokeisi çek Jakub Kindl, do të bëhen prindër derisa lajmin e ka ndarë vetë Afërdita nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka treguar se gjinia e foshnjës është djalë dhe pritet që të vijë në jetë në muajin mars 2021.

“Ne do ta kemi një foshnje djalë. Foshnja Kindl po vjen #march2021”, ka shkruar pranë postimit Afërdita.

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur, Afërdita Dreshaj është shtatzënë për herë të parë.

Modelja dhe bashkëshorti i saj hokeisi çek Jakub Kindl, do të bëhen prindër derisa lajmin e ka ndarë vetë Afërdita nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka treguar se gjinia e foshnjës është djalë dhe pritet që të vijë në jetë në muajin mars 2021.

“Ne do ta kemi një foshnje djalë. Foshnja Kindl po vjen #march2021”, ka shkruar pranë postimit Afërdita.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afërdita Dreshaj shtatzënë, mësohet gjinia e foshnjës Afërdita Dreshaj shtatzënë, mësohet gjinia e foshnjësRating: 5.0
To Top