SHOWBIZ

Afrona bëhet zeshkane, nuk do ta njihni me pamjen e re

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Para pak çasteve ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.
Afrona tani është bërë zeshkane, dhe duke bukur me këtë ndryshim. /ORAinfo/

Loading...

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Para pak çasteve ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.
Afrona tani është bërë zeshkane, dhe duke bukur me këtë ndryshim. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona bëhet zeshkane, nuk do ta njihni me pamjen e re Afrona bëhet zeshkane, nuk do ta njihni me pamjen e reRating: 5.0
To Top