SHOWBIZ

Afrona dhe Blero vishen njësoj për të dalë në mbrëmje, kaq bukur po duken

Afrona dhe Blero janë padyshim një ndër çiftet më të dashura për publikun kosovar.

Ata i dhanë fund beqarisë para disa muajve, ku bënë një dasmë të madhe e që përfolet ende në media.

Çifti këtë kohë po i kalojnë pushimet në Stamboll.

Sot, ata kanë postuar një foto ku shihen se janë rregulluar për të dalë në mbrëmje.

E të veshur të dy në të zezë, ata mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Loading...

Afrona dhe Blero janë padyshim një ndër çiftet më të dashura për publikun kosovar.

Ata i dhanë fund beqarisë para disa muajve, ku bënë një dasmë të madhe e që përfolet ende në media.

Çifti këtë kohë po i kalojnë pushimet në Stamboll.

Sot, ata kanë postuar një foto ku shihen se janë rregulluar për të dalë në mbrëmje.

E të veshur të dy në të zezë, ata mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona dhe Blero vishen njësoj për të dalë në mbrëmje, kaq bukur po duken Afrona dhe Blero vishen njësoj për të dalë në mbrëmje, kaq bukur po dukenRating: 5.0
To Top