SHOWBIZ

Afrona emocionohet në 1-vjetorin e martesës, bën këtë dedikim për Bleron

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Këtë kohë çifti po e kalojnë në Stamboll për të festuar 1-vjetorin e martesës.

E në këtë ditë kaq të rëndësishme, Afrona ka bërë dedikimin më emocionues për Bleron./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Këtë kohë çifti po e kalojnë në Stamboll për të festuar 1-vjetorin e martesës.

E në këtë ditë kaq të rëndësishme, Afrona ka bërë dedikimin më emocionues për Bleron./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona emocionohet në 1-vjetorin e martesës, bën këtë dedikim për Bleron Afrona emocionohet në 1-vjetorin e martesës, bën këtë dedikim për BleronRating: 5.0
To Top