SHOWBIZ

Afrona grimohet vetë, kaq e bukur është bërë

Afrona Dika u bë e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ajo dhe këngëtari para pak javëve i dhanë fund beqarisë me një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar vetë dhe kështu po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika u bë e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ajo dhe këngëtari para pak javëve i dhanë fund beqarisë me një dasmë madhështore, përcjell KosovaToday.

Afrona është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar vetë dhe kështu po duket më e bukur se kurrë. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona grimohet vetë, kaq e bukur është bërë Afrona grimohet vetë, kaq e bukur është bërëRating: 5.0
To Top