SHOWBIZ

Afrona kthehet e lodhur nga puna, do të befasoheni si ka përfunduar

Afrona Dika është një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është kthyer e lodhur nga puna.

E kështu s’e kemi parë asnjëherë Afronën./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika është një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është kthyer e lodhur nga puna.

E kështu s’e kemi parë asnjëherë Afronën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona kthehet e lodhur nga puna, do të befasoheni si ka përfunduar Afrona kthehet e lodhur nga puna, do të befasoheni si ka përfunduarRating: 5.0
To Top