SHOWBIZ

Afrona po bëhet nënë? Bukuroshja zbulon gjithҫka

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me barkun e sheshtë.

Duket se fjalët për shtatzëninë e saj, nuk janë të vërteta./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me barkun e sheshtë.

Duket se fjalët për shtatzëninë e saj, nuk janë të vërteta./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona po bëhet nënë? Bukuroshja zbulon gjithҫka Afrona po bëhet nënë? Bukuroshja zbulon gjithҫkaRating: 5.0
To Top