SHOWBIZ

Afrona publikon pamje nga palestra, ky detaj mori tërë vëmendjen

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Afrona sonte ka publikuar një foto nga palestra, ku po duket në super-formë./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Afrona sonte ka publikuar një foto nga palestra, ku po duket në super-formë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona publikon pamje nga palestra, ky detaj mori tërë vëmendjen Afrona publikon pamje nga palestra, ky detaj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top