SHOWBIZ

Afrona publikon pamjen me Bleron nga pushimet, ky detaj merr vëmendjen

Blero dhe Afrona publikojnë momente nga pushimet.

Për shkak të karrierës, Blero dhe Afrona edhe pse të martuar detyrohen të jetojnë larg njëri tjetrit.

Mungesën që kanë, dyshja e shprehin në forma të ndryshme në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Por, muajt e fundit ishte pandemia ajo që pamundësoi që dyshja të udhëtonin më shpesh .

Permes fotografive të fundit, dyshja kanë bërë të ditur se kanë udhëtuar për pushime dhe duket se edhe këtë herë destinacion është Turqia.“Mas 7 muaj pushim prej fluturimeve.

Po ashtu, edhe Afrona ndau një imazh duke reflektuar tejet pozitivitet pranë Bleros.

Loading...

Blero dhe Afrona publikojnë momente nga pushimet.

Për shkak të karrierës, Blero dhe Afrona edhe pse të martuar detyrohen të jetojnë larg njëri tjetrit.

Mungesën që kanë, dyshja e shprehin në forma të ndryshme në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Por, muajt e fundit ishte pandemia ajo që pamundësoi që dyshja të udhëtonin më shpesh .

Permes fotografive të fundit, dyshja kanë bërë të ditur se kanë udhëtuar për pushime dhe duket se edhe këtë herë destinacion është Turqia.“Mas 7 muaj pushim prej fluturimeve.

Po ashtu, edhe Afrona ndau një imazh duke reflektuar tejet pozitivitet pranë Bleros.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona publikon pamjen me Bleron nga pushimet, ky detaj merr vëmendjen Afrona publikon pamjen me Bleron nga pushimet, ky detaj merr vëmendjenRating: 5.0
To Top