SHOWBIZ

Afrona rregullohet për të dalë në mbrëmje, shfaqet tërheqëse nga Stambolli

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, çifti po i kalojnë pushimet në Stamboll.

Sot, Afrona ka postuar disa imazhe ku shihet se është rregulluar për të dalë.

E me këtë pamje Afrona po shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

Loading...

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, çifti po i kalojnë pushimet në Stamboll.

Sot, Afrona ka postuar disa imazhe ku shihet se është rregulluar për të dalë.

E me këtë pamje Afrona po shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona rregullohet për të dalë në mbrëmje, shfaqet tërheqëse nga Stambolli Afrona rregullohet për të dalë në mbrëmje, shfaqet tërheqëse nga StambolliRating: 5.0
To Top