SHOWBIZ

Afrona vesh fustan shumë të shkurër, rrezikon të zbuloi më shumë se ҫ’duhet

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan shumë të shkurtër.

Mëgjithatë, Afrona edhe me këtë pamje po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan shumë të shkurtër.

Mëgjithatë, Afrona edhe me këtë pamje po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Afrona vesh fustan shumë të shkurër, rrezikon të zbuloi më shumë se ҫ’duhet Afrona vesh fustan shumë të shkurër, rrezikon të zbuloi më shumë se ҫ’duhetRating: 5.0
To Top