SHOWBIZ

Agnesa Vuthaj sjell imazhet më të bukura për festat e fundvitit

Agnesa Vuthaj është emir i modeles shumë të njohur dhe të pëlqyer kosovare

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo.

Atë jemi mësuar ta shohim shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot , ajo ka publikuar një foto në prag të festive të fundvitit.

Me këtë pamje, Agnesa ka mahnitur fansat./ORAinfo/

Loading...

Agnesa Vuthaj është emir i modeles shumë të njohur dhe të pëlqyer kosovare

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo.

Atë jemi mësuar ta shohim shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot , ajo ka publikuar një foto në prag të festive të fundvitit.

Me këtë pamje, Agnesa ka mahnitur fansat./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Agnesa Vuthaj sjell imazhet më të bukura për festat e fundvitit Agnesa Vuthaj sjell imazhet më të bukura për festat e fundvititRating: 5.0
To Top