SHOWBIZ

Aida befason me veshjen e saj në klipin e ri

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aida Doci ditë më parë kishte paralajmëruar bashkëpunimin me Fisnikët.

Mirëpo para këtij projekti duket se artistja po sjell një këngë solo.

Ajo ka publikuar një fotografi nga klipi i ri, ku shfaqet mjaft elegante dhe me stil.

Teksti i këngës së re është shkruar nga Ghulo, kurse për muzikën u përkujdes Granit Gashi.

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aida Doci ditë më parë kishte paralajmëruar bashkëpunimin me Fisnikët.

Mirëpo para këtij projekti duket se artistja po sjell një këngë solo.

Ajo ka publikuar një fotografi nga klipi i ri, ku shfaqet mjaft elegante dhe me stil.

Teksti i këngës së re është shkruar nga Ghulo, kurse për muzikën u përkujdes Granit Gashi.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Aida befason me veshjen e saj në klipin e ri Aida befason me veshjen e saj në klipin e riRating: 5.0
To Top