SHOWBIZ

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behluli

Loading...

Engjëllusha Salihu është e njohur për publikun si këngëtarja shumë e suksesshme e muzikës popullore.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behluli dhe më vonë si këngëtare shumë aktive, përcjell KosovaToday.

Engjin e gjejmë përherë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka dal me motrën e të cilën s’e ka lënë të vozisë duke i bërë foto./KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behluli Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete BehluliRating: 5.0
To Top