SHQIPERIA

Aksident në aksin Pukë-Shkodër/ Vonohet ambulanca, të plagosurit ende të shtrirë në tokë

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Pukë-Shkodër. Sipas burimeve, një motor është përplasur me një makinë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si Qafë Qele.
Si pasojë e aksidenti janë plagosur dy persona, burrë dhe grua, të cilët ishin duke udhëtuar me motor.
Raportohet se ndodhen ende në rrugë dhe janë mbuluar me plastmas nga qytetarët, pasi autoambulanca nuk ka mbërritur në vendngjarje.

Loading...

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Pukë-Shkodër. Sipas burimeve, një motor është përplasur me një makinë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si Qafë Qele.

Si pasojë e aksidenti janë plagosur dy persona, burrë dhe grua, të cilët ishin duke udhëtuar me motor.

Raportohet se ndodhen ende në rrugë dhe janë mbuluar me plastmas nga qytetarët, pasi autoambulanca nuk ka mbërritur në vendngjarje.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Aksident në aksin Pukë-Shkodër/ Vonohet ambulanca, të plagosurit ende të shtrirë në tokë Aksident në aksin Pukë-Shkodër/ Vonohet ambulanca, të plagosurit ende të shtrirë në tokëRating: 5.0
To Top