SHOWBIZ

Aktori i njohur infektohet me koronavirus

Infektohet me Covid-19 aktori i njohur.

Një tjetër aktor i njohur turk është infektuar me koronavirus dhe bëhet fjalë për Mert Ramazan Demir.

Mediat turke shkruajnë se aktori ka shfaqur simptomat e Covid-19 dhe pasi i është nënshtruar testit ka dalë pozitiv.

Mësohet se aktori është sëmurë dhe xhirimet e serialit ku ai luan janë ndërprerë.

Aktori 22-vjeçar luan në serialin “Ogretmen” i cili ka patur shumë sukses në Turqi.

Kujtojmë që pak ditë më parë edhe aktori i “Çukur” Kubilay Aka dhe aktorja Alina Boz e njohur si “Hazall” nga seriali “Fate të kryqëzuara”, bënë të ditur se janë infektuar.

Loading...

Infektohet me Covid-19 aktori i njohur.

Një tjetër aktor i njohur turk është infektuar me koronavirus dhe bëhet fjalë për Mert Ramazan Demir.

Mediat turke shkruajnë se aktori ka shfaqur simptomat e Covid-19 dhe pasi i është nënshtruar testit ka dalë pozitiv.

Mësohet se aktori është sëmurë dhe xhirimet e serialit ku ai luan janë ndërprerë.

Aktori 22-vjeçar luan në serialin “Ogretmen” i cili ka patur shumë sukses në Turqi.

Kujtojmë që pak ditë më parë edhe aktori i “Çukur” Kubilay Aka dhe aktorja Alina Boz e njohur si “Hazall” nga seriali “Fate të kryqëzuara”, bënë të ditur se janë infektuar.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Aktori i njohur infektohet me koronavirus Aktori i njohur infektohet me koronavirusRating: 5.0
To Top