SHOWBIZ

Aktori i ‘O sa mirë’ shfaqet emocional në ditëlindjen e vajzës

Aktori i njohur shqiptar Ernest Zymberi sot po shënon një ditë të veçantë.

Ai në rrjetet sociale ka treguar se vajza e tij, Mara po feston 2 vjetori e lindjes, të cilën e ka uruar me një shkrim emocional.

Aktori që më së miri njihet me rolin në serialin “O sa mirë”, ka publikuar fotografi ku shihet me të bijën dhe bashkëshorten.

“Sa ta du këtë emër MARA, zanin fort po du me lshu. Me I than krejt botës nuk është marre, emrin tand çdo vajze me ja vu !Sa ta dua këtë emër MARA, E lexoj unë në çdo derë. Ah ta dish sa shumë e kam përsërit, e bashkë me frymën e fundit ka me nxjerr…2 vjet dashni e motiv për gjithë jetën. Urime Maa”, ka shkruar aktori në urimin për të bijën.

Loading...

Aktori i njohur shqiptar Ernest Zymberi sot po shënon një ditë të veçantë.

Ai në rrjetet sociale ka treguar se vajza e tij, Mara po feston 2 vjetori e lindjes, të cilën e ka uruar me një shkrim emocional.

Aktori që më së miri njihet me rolin në serialin “O sa mirë”, ka publikuar fotografi ku shihet me të bijën dhe bashkëshorten.

“Sa ta du këtë emër MARA, zanin fort po du me lshu. Me I than krejt botës nuk është marre, emrin tand çdo vajze me ja vu !Sa ta dua këtë emër MARA, E lexoj unë në çdo derë. Ah ta dish sa shumë e kam përsërit, e bashkë me frymën e fundit ka me nxjerr…2 vjet dashni e motiv për gjithë jetën. Urime Maa”, ka shkruar aktori në urimin për të bijën.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Aktori i ‘O sa mirë’ shfaqet emocional në ditëlindjen e vajzës Aktori i ‘O sa mirë’ shfaqet emocional në ditëlindjen e vajzësRating: 5.0
To Top