SHOWBIZ

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publik

Loading...

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publik.

Ata janē martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell KosovaToday.

Sot, ata ia kanë lënë fëmijët Meritës dhe kanë dalë bashkë.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e lodhur e Egzonës./KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

ADSTERA ADS

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publik Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publikRating: 5.0
To Top