SHOWBIZ

Almeda vjen me foto nga pushimet me djalin, do të befasoheni sa është rritur ai

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Efehan.

E Efehani duket se është rritur shumë, e këtë e shohim edhe në postimin e fundit të Almedës./ORAinfo/

Loading...

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Efehan.

E Efehani duket se është rritur shumë, e këtë e shohim edhe në postimin e fundit të Almedës./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Almeda vjen me foto nga pushimet me djalin, do të befasoheni sa është rritur ai Almeda vjen me foto nga pushimet me djalin, do të befasoheni sa është rritur aiRating: 5.0
To Top