SPORT

Anita dhe Ramush Haradinaj shkëmbejnë puthje pas golit të parë të Kosovës

Loading...

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, bashkë me gruan e tij, Anitën, i janë bashkuar shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë për të shikuar ndeshjen Kosovë-Angli në ambient të hapur. Goli i parë i Kosovës në sekondat e parë të lojës solli një entuziazëm të madh te shumë kosovarë, njofton Klan Kosova. Këtë vrull të golit Ramushi dhe Anita e shprehën me një puthje të zjarrtë. Qejfin e çiftit Haradinaj nuk e prishën as pesë golat që Kosova mori në minutat e tjerë.

Anita dhe Ramush Haradinaj shkëmbejnë puthje pas golit të parë të Kosovës

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Anita dhe Ramush Haradinaj shkëmbejnë puthje pas golit të parë të Kosovës Anita dhe Ramush Haradinaj shkëmbejnë puthje pas golit të parë të KosovësRating: 5.0
To Top