SHOWBIZ

Anita feston ditëlindjen, Lola ia bëri urimin më të veçantë

Anita Mucaj është gruaja e politikanit të mirënjohur, Ramush Haradinajt.

Ajo u bë e njohur fillimisht si moderatore në televizionin publik të Kosovës, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe në këtë ditë mori urime të shumta.

Por më të veçantin duket se e ka marrë nga motra e saj, Lola./ORAinfo/

Loading...

Anita Mucaj është gruaja e politikanit të mirënjohur, Ramush Haradinajt.

Ajo u bë e njohur fillimisht si moderatore në televizionin publik të Kosovës, përcjell KosovaToday.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe në këtë ditë mori urime të shumta.

Por më të veçantin duket se e ka marrë nga motra e saj, Lola. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Anita feston ditëlindjen, Lola ia bëri urimin më të veçantë Anita feston ditëlindjen, Lola ia bëri urimin më të veçantëRating: 5.0
To Top