SHOWBIZ

Anita poston foto nga shtëpia, shfaqet në përqafim të këtij mashkulli

Anita Haradinaj, është një personazh shumë i dashur për publikun.

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita Muçaj-Haradinaj janë ndër çiftet e komentuara dhe të dashura nga publiku.

Moderatorja e njohur, duke qenë se ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, po tregohet mjaft aktive në këto të fundi, duke publikuar pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bashkëshortja e Ramushit publikoi një fotografi të bukur në instastory për 42 mijë ndjekësit, së bashku me djalin e saj të vogël.

Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan rtv21. Ramushi dhe Anita kanë tre fëmijë, Gjinin, Hanën dhe Trimin.

Loading...

Anita Haradinaj, është një personazh shumë i dashur për publikun.

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita Muçaj-Haradinaj janë ndër çiftet e komentuara dhe të dashura nga publiku.

Moderatorja e njohur, duke qenë se ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, po tregohet mjaft aktive në këto të fundi, duke publikuar pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bashkëshortja e Ramushit publikoi një fotografi të bukur në instastory për 42 mijë ndjekësit, së bashku me djalin e saj të vogël.

Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan rtv21. Ramushi dhe Anita kanë tre fëmijë, Gjinin, Hanën dhe Trimin.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Anita poston foto nga shtëpia, shfaqet në përqafim të këtij mashkulli Anita poston foto nga shtëpia, shfaqet në përqafim të këtij mashkulliRating: 5.0
To Top