SHOWBIZ

Arbenita e thumbon Feron pasi u ndanë

Pasi u ndanë Arbenita e thumbon Feron.

Fero dhe Arbenita, të cilët janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit, prej ditësh nuk ndiqen më në rrjete sociale.

Në media është përfolur se dyshja janë ndarë, pasi modelja nuk i ka kursyer thumbat.

Vetëm së fundmi, ajo ka shpërndarë një postim me anë të të cilit lë të kuptohet që dikush e ka dashur vetëm për interes, pra ‘e ka përdorur’.

“Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin. Besnikëria e tyre përfundon kur përfundojnë edhe benefitet”, shkruhet në postim. Ndonëse Arbenita nuk ka zënë emër, ky postim vjen pas lajmeve për ndarjen nga Fero dhe duket si thumb për reperin.

Loading...

Pasi u ndanë Arbenita e thumbon Feron.

Fero dhe Arbenita, të cilët janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit, prej ditësh nuk ndiqen më në rrjete sociale.

Në media është përfolur se dyshja janë ndarë, pasi modelja nuk i ka kursyer thumbat.

Vetëm së fundmi, ajo ka shpërndarë një postim me anë të të cilit lë të kuptohet që dikush e ka dashur vetëm për interes, pra ‘e ka përdorur’.

“Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin. Besnikëria e tyre përfundon kur përfundojnë edhe benefitet”, shkruhet në postim. Ndonëse Arbenita nuk ka zënë emër, ky postim vjen pas lajmeve për ndarjen nga Fero dhe duket si thumb për reperin.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Arbenita e thumbon Feron pasi u ndanë Arbenita e thumbon Feron pasi u ndanëRating: 5.0
To Top