SHOWBIZ

Arbenita ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamje

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

E se është e tillë e ka dëshmuar edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram./ORAinfo/

Loading...

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

E se është e tillë e ka dëshmuar edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Arbenita ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamje Arbenita ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamjeRating: 5.0
To Top