SHOWBIZ

Ariana han mëngjesin në mes të plazhit, shikoni reagimin e Ermalit

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Ariana ka publikuar ku shihet duket e ngrënë mëngjesin në mes të plazhit e Ermali nuk heziton t’a fotografojë atë./ORAinfo/

Loading...

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Ariana ka publikuar ku shihet duket e ngrënë mëngjesin në mes të plazhit e Ermali nuk heziton t’a fotografojë atë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ariana han mëngjesin në mes të plazhit, shikoni reagimin e Ermalit Ariana han mëngjesin në mes të plazhit, shikoni reagimin e ErmalitRating: 5.0
To Top