SHOWBIZ

Ariana nuk e ndal luksin, sjell pamje nga pushimi

Ariana e Ermalit, prej pushimi në pushim , me foto të reja.

Ermal Fejzullahu bashkë e familjen e tij kanë zgjedhur një destinacion të ri për pushime pas atyre në Jug të Shqipërisë.

Dje këngëtari i njohur së bashku me bashkëshorten, Arianën dhe vajzat kanë udhëtuar drejt Bodrumit në Turqi për të kaluar disa ditë në bregdetit përrallore atje.

E, nga atje Ariana ka sjellur imazhin e parë në bikini, për të treguar linjat joshëse dhe vendin e mrekullueshëm.

Ndërkohë, në anën tjetër edhe Ermali ka sjellur vazhdimisht video dhe fotografi nga deti i bukur i Turqisë, teksa thekson se këto janë pushimet e fundit për këtë vit.

Loading...

Ariana e Ermalit, prej pushimi në pushim , me foto të reja.

Ermal Fejzullahu bashkë e familjen e tij kanë zgjedhur një destinacion të ri për pushime pas atyre në Jug të Shqipërisë.

Dje këngëtari i njohur së bashku me bashkëshorten, Arianën dhe vajzat kanë udhëtuar drejt Bodrumit në Turqi për të kaluar disa ditë në bregdetit përrallore atje.

E, nga atje Ariana ka sjellur imazhin e parë në bikini, për të treguar linjat joshëse dhe vendin e mrekullueshëm.

Ndërkohë, në anën tjetër edhe Ermali ka sjellur vazhdimisht video dhe fotografi nga deti i bukur i Turqisë, teksa thekson se këto janë pushimet e fundit për këtë vit.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ariana nuk e ndal luksin, sjell pamje nga pushimi Ariana nuk e ndal luksin, sjell pamje nga pushimiRating: 5.0
To Top