SHOWBIZ

Ariana publikon foto me vajzën e saj, Ana merr gjithë vëmendjen me këtë buzëqeshje interesante

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Ariana vitin e kaluar është bërë nënë për herë të katër e një vajze të vogël, të cilën e ka paguar Ana.

E sot ajo ka publikuar një fotot me Anën bukuroshe.

Kjo e fundit merr gjithë vëmendjen me buzëqeshjen e saj të ëmbël. /ORAinfo/

Loading...

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Ariana vitin e kaluar është bërë nënë për herë të katër e një vajze të vogël, të cilën e ka paguar Ana.

E sot ajo ka publikuar një fotot me Anën bukuroshe.

Kjo e fundit merr gjithë vëmendjen me buzëqeshjen e saj të ëmbël. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ariana publikon foto me vajzën e saj, Ana merr gjithë vëmendjen me këtë buzëqeshje interesante Ariana publikon foto me vajzën e saj, Ana merr gjithë vëmendjen me këtë buzëqeshje interesanteRating: 5.0
To Top