SHOWBIZ

Ariana vesh vajzën me shumë stil, pamja e saj do ta ‘shkrijë’ Ermalin

Ariana Fejzullahu është ndër femrat më të njohura në Kosovë.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut.

Ajo është shumë aktive në Instagram, ku shpërndan fotografi nga më të ndryshmet.

Ariana ditën e sotme e ka filluar mjaft mirë.

Pak minuta më parë Ariana ka ndarë dy fotografi të vajzës së saj së vogël, Anës.

“Mirëmengjes bebja ime Ana!”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Ariana dhe Ermali janë prindër të katër fëmijëve.

E kjo nuk është problem aspak për të, pasi që format trupore i ka perfekte.

Loading...

Ariana Fejzullahu është ndër femrat më të njohura në Kosovë.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut.

Ajo është shumë aktive në Instagram, ku shpërndan fotografi nga më të ndryshmet.

Ariana ditën e sotme e ka filluar mjaft mirë.

Pak minuta më parë Ariana ka ndarë dy fotografi të vajzës së saj së vogël, Anës.

“Mirëmengjes bebja ime Ana!”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Ariana dhe Ermali janë prindër të katër fëmijëve.

E kjo nuk është problem aspak për të, pasi që format trupore i ka perfekte.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ariana vesh vajzën me shumë stil, pamja e saj do ta ‘shkrijë’ Ermalin Ariana vesh vajzën me shumë stil, pamja e saj do ta ‘shkrijë’ ErmalinRating: 5.0
To Top