SHOWBIZ

Ariana vishet në fustan të tejdukshëm, do ta ‘çmend’ Ermalin me këtë pamje

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Ariana nuk mungon as me postime në rrjete scoiale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto nga plazhi në Turqi, e me këtë veshje Arianë vë në pah linjat përfekte./ORAinfo/

Loading...

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Ariana nuk mungon as me postime në rrjete scoiale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto nga plazhi në Turqi, e me këtë veshje Arianë vë në pah linjat përfekte./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ariana vishet në fustan të tejdukshëm, do ta ‘çmend’ Ermalin me këtë pamje Ariana vishet në fustan të tejdukshëm, do ta ‘çmend’ Ermalin me këtë pamjeRating: 5.0
To Top