SHOWBIZ

Arilena na prezanton me dy fustana shumë të veҫantë, kaq e bukur dhe unike po duket ajo

Arilena Ara është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo do ta përfaqësonte Shqipërinë në Eurovision, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur e veshur me dy fustana shumë të veҫantë, me të cilët po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Arilena Ara është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo do ta përfaqësonte Shqipërinë në Eurovision, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur e veshur me dy fustana shumë të veҫantë, me të cilët po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Arilena na prezanton me dy fustana shumë të veҫantë, kaq e bukur dhe unike po duket ajo Arilena na prezanton me dy fustana shumë të veҫantë, kaq e bukur dhe unike po duket ajoRating: 5.0
To Top