SHOWBIZ

Arta Bajrami shfaqet e veshur krejt zi, kombinimi me këpucë bie në sy!

Këngëtarja Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare.

Këngëtarja e cila numëron qindra projekte të realizuara, tashmë bën një jetë të mirë, duke qenë se agjenda e saj është mjaft e ngjeshur me koncerte.

E kjo ka bërë që t’i siguroj vetes dhe familjes së saj kushte të mira.

Arta është goxha aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet joshëse.

E veshur krejt zi, Arta po shkëlqen në kombinimin e bërë. /ORAinfo/

Loading...

Këngëtarja Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare.

Këngëtarja e cila numëron qindra projekte të realizuara, tashmë bën një jetë të mirë, duke qenë se agjenda e saj është mjaft e ngjeshur me koncerte.

E kjo ka bërë që t’i siguroj vetes dhe familjes së saj kushte të mira.

Arta është goxha aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet joshëse.

E veshur krejt zi, Arta po shkëlqen në kombinimin e bërë. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Arta Bajrami shfaqet e veshur krejt zi, kombinimi me këpucë bie në sy! Arta Bajrami shfaqet e veshur krejt zi, kombinimi me këpucë bie në sy!Rating: 5.0
To Top