“Askush nuk ma tha”/ Çfarë i ndodhi moderatores? Megi Pojani nuk e nis aspak mbarë Për’puthen

Sot ka nisur sezoni i ri i Për’puthen, që po moderohet nga Megi Pojani. Por, si duket aspak mbarë nuk ka qenë puntata e parë, pasi Megi nuk është ndjerë rehat me sandalet që kishte zgjedhur të vishte. “Këmbët plagë, takat e qejfti ikin automatikisht nga lista”, shkruan ajo. Në një tjetër story shfaqe ulur […] The post “Askush nuk ma tha”/ Çfarë i ndodhi moderatores? Megi Pojani nuk e nis aspak mbarë Për’puthen appeared first on Lajmi Fundit.

“Askush nuk ma tha”/ Çfarë i ndodhi moderatores? Megi Pojani nuk e nis aspak mbarë Për’puthen

Sot ka nisur sezoni i ri i Për’puthen, që po moderohet nga Megi Pojani.

Por, si duket aspak mbarë nuk ka qenë puntata e parë, pasi Megi nuk është ndjerë rehat me sandalet që kishte zgjedhur të vishte.

“Këmbët plagë, takat e qejfti ikin automatikisht nga lista”, shkruan ajo.

Në një tjetër story shfaqe ulur në gjunjë dhe shkruan: “Do të doja që dikush të ma kishte thënë. Por askush s’ma tha”.

Mesa duket tashmë Megi do të heqë nga lista dhe shumë nga sandalet e saj të preferuara sepse rrugë e gjatë e pret përpara.

The post “Askush nuk ma tha”/ Çfarë i ndodhi moderatores? Megi Pojani nuk e nis aspak mbarë Për’puthen appeared first on Lajmi Fundit.