SHQIPERIA

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, kapet i dyshuari si pjesë e grupit të plagosjes

Një nga autorët e dyshuar të atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja është shoqëruar nga policia.
Mësohet se personi i shoqëruar dyshohet të jetë njëri nga atentatorët.
Personi i shoqëruar është nga Fushë-Kruja. Shoqërimi i tij është bërë mbrëmjen e djeshme.
Gjatë këtyre ditëve, Policia e Shtetit ka shoqëruar rreth 30 persona si të dyshuar me konflikte me prokurorin Arjan Ndoja dhe me të plagosurin tjetër, Landi Muharremin (Aleksandër Laho).

Loading...

Një nga autorët e dyshuar të atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja është shoqëruar nga policia.

Mësohet se personi i shoqëruar dyshohet të jetë njëri nga atentatorët.

Personi i shoqëruar është nga Fushë-Kruja. Shoqërimi i tij është bërë mbrëmjen e djeshme.

Gjatë këtyre ditëve, Policia e Shtetit ka shoqëruar rreth 30 persona si të dyshuar me konflikte me prokurorin Arjan Ndoja dhe me të plagosurin tjetër, Landi Muharremin (Aleksandër Laho).

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Atentati ndaj prokurorit Ndoja, kapet i dyshuari si pjesë e grupit të plagosjes Atentati ndaj prokurorit Ndoja, kapet i dyshuari si pjesë e grupit të plagosjesRating: 5.0
To Top