SHQIPERIA

Banda e 100 milionë lekëve, Rama përgëzon Policinë për zbulimin

Kryeministri Rama ka përshëndetur Policinë që bëri të mundur arrestimin e një bande kriminale, e cila vetëm pak ditë më parë grabiti postën e Krujës, prej nga u morën 100 milionë lekë.
Përmes një postimi në Tëitter, kryeministri Rama tha se “kapja e menjëhershme e autorëve të vjedhjes së kasafortës së pensioneve në Krujë, që zbardh edhe disa grabitje të të njëjtëve autorë, një tjetër dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë së Shtetit dhe gatishmërisë së saj për sprovën e afërt kundër Krimit të Organizuar&KÇK”
Sipas Ramës, grupe të tilla kriminale nuk do të ketë më fat, pasi po përgatitet një plan masash për goditjen e tyre. Rama edhe më parë ka përshëndetur policinë, kur ka kryer operacione me arrestime të bujshme.

Loading...

Kryeministri Rama ka përshëndetur Policinë që bëri të mundur arrestimin e një bande kriminale, e cila vetëm pak ditë më parë grabiti postën e Krujës, prej nga u morën 100 milionë lekë.

Përmes një postimi në Tëitter, kryeministri Rama tha se “kapja e menjëhershme e autorëve të vjedhjes së kasafortës së pensioneve në Krujë, që zbardh edhe disa grabitje të të njëjtëve autorë, një tjetër dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë së Shtetit dhe gatishmërisë së saj për sprovën e afërt kundër Krimit të Organizuar&KÇK”

Sipas Ramës, grupe të tilla kriminale nuk do të ketë më fat, pasi po përgatitet një plan masash për goditjen e tyre. Rama edhe më parë ka përshëndetur policinë, kur ka kryer operacione me arrestime të bujshme.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Banda e 100 milionë lekëve, Rama përgëzon Policinë për zbulimin Banda e 100 milionë lekëve, Rama përgëzon Policinë për zbuliminRating: 5.0
To Top